O nas

Firma Studio Glas istnieje na rynku od 1997 roku. Naszym głównym celem jest projektowanie oraz produkcja trwałych oraz estetycznie wykonanych elementów szklanych oraz produktów z laminatu. W tym celu korzystamy z nowoczesnej technologii, która pozwala zaoferować naszym klientom produkty odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Jakie zastosowanie posiadają nasze produkty?

Produkty szklane są powszechnie wykorzystywane w budownictwie. Z wysokiej jakości szkła produkujemy balustrady, szklane schody, lustra, drzwi, elewacje, podłogi, świetliki, daszki oraz inne elementy zawierające przeszklenia. W produkcji wykorzystujemy także stal nierdzewną, która często stanowi swoiste rusztowanie pod elementy przeszklone. Firma Studio Glas tworzy również imponujące elewacje wewnętrzne i zewnętrzne wykonane z wytrzymałego laminatu. Materiał ten jest także powszechnie wykorzystywany w produkcji mebli.

Wysoka jakość wykonania to największa wartość, która przyświeca firmie Studio Glas w codziennym działaniu. Korzystamy z nowoczesnej technologii, która pozwala w pełni dostosować produkt końcowy do indywidualnych potrzeb klienta. Oczekiwania naszych klientów są również najważniejszym drogowskazem w procesie projektowania produktów ze szkła oraz laminatu. Nasze usługi uzupełnia ekspresowa realizacja oraz montaż elementów szklanych. Wszystkie prace wykonujemy z maksymalną precyzją, aby zaoferować klientom oczekiwaną trwałość na lata.

Firma Studio Glas zawsze kieruje się zadowoleniem swoich klientów. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą, a także zobaczyć przykładowe realizacje firmy. Stale podążamy za aktualnymi trendami i dostosowujemy nasze produkty do obowiązujących norm jakości. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z produktami ze szkła oraz laminatu, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz opowiemy więcej o pełnym zakresie usług świadczonych przez firmę Studio Glas.