Szklana podłoga

Dla wielu z nas wybór surowca na podłogę to nie lada wyzwanie. Jakie rodzaje podłóg mamy do wyboru? Czym warto się zainteresować? Podpowiadamy!

Podłogi drewniane

Najpopularniejszym i zarazem najstarszym rodzajem podłóg są te, które zostały wykonane z drewna. Drewno to naturalny surowiec, który prezentuje się bardzo efektownie na podłodze. Do naszej dyspozycji pozostaje wiele różnych rodzajów podłóg drewnianych, dzięki czemu każdy może wybrać coś, co będzie pasowało do poszczególnych wnętrz.

Podłogi szklane

Nowością wśród rozwiązań na podłogę są podłogi szklane. Tego typu rozwiązania wyglądają bardzo efektownie i dają możliwość ciekawej aranżacji podłogi, jak i całego wnętrza. Podłogi szklane sprawdzają się w wielu różnych wnętrzach, więc znów mamy szansę znaleźć coś, co sprawdzi się w naszych pomieszczeniach.

Podłogi ceramiczne

Na tym jednak nie koniec propozycji, ponieważ do swojej dyspozycji mamy również podłogi ceramiczne. W tym przypadku do wyboru są płytki w różnych wzorach, ale nie brakuje też jednolitych propozycji, więc nie powinno być trudności ze znalezieniem czegoś odpowiedniego.